استادباش دغدغه ای بود که همیشه به تاسیسش فکر می کردم . البته که از اول نمیدونستم قراره وقتی به دنیا اومد اسمشو چی بذارم . پس اولین ایده ای که توی ذهنم اومد رو شروع به پروشش کردم . تو این مسیر بار ها به بن بست رسیدم اما میدونستم که مسیر رو درست دارم طی می کنم پس بدون درنگ باز دوباره شروع می کردم . اوایل سال هزار و سیصد و نود و نه بود که این اسم به ذهنم رسید . "استادباش" . آره خودشه . این اون چیزی بود که بالاخره خودشو نشون داد .سریع رفتم خونه و سیستم و روشن کردم . با تمام عشقی که به این اسم پیدا کرده بودم دعا می کردم که این دامنه از قبل ثبت نشده باشه . نشده بود . وای خدا مگه میشه . این اسم به این رندی به این با مسمایی ، آخه چطور ممکنه ثبت نشده باشه دوباره بررسیش کردم ، نه مثل این که ثبت نشده . معطل نکردم ، همونجا گرفتمش . .

هدف استادباش

استادباش با یک هدف خیلی بزرگ متولد شد . یه مجموعه آنلاین برای نشر و آموزش مباحث برنامه نویسی ، تولید محتوا ، سئو و دیجیتال مارکتینگ . تو این مسیر ما تنها نیستیم . استادباش با بچه هایی که تو هر کدوم از زمینه های بالا تخصص یا مهارت دارن صمیمانه همکاری می کنه و فرصت های ارزشمندی رو خلق می کنه. فقط کافیه که از این بخش بهمون اطلاع بدین .

چرا استادباش

دوره هایی که در استادباش رکورد میشه منطبق با سرفصل های بهترین آموزش های منتشر شده در مجموعه های بزرگی مثل یودمی یا لیندا هست.

شعار ما

در آخر امیدواریم که هر روزتون با یادگیری سپری بشه . در این مجموعه ما با عشق یاد می گیریم و با عشق هم آموزش میدیم .

admin@Ostadbash.com